
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF347D001 (DF347D001)
6 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: DF347D001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Безключовий патрон дає змогу швидко встановлювати та знімати свердла однією рукою
Надійний редуктор із металевими шестернями та захистом від пилу забезпечує триваліший термін експлуатації інструмента
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача
Регулювання швидкості
Кнопка реверса
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — дриль-шурупокрут
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 14.4 В
Тип акумулятора — Li-ion, G-Series
Ємність акумулятора — 1.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — щітковий
Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість: 0 - 400 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість: 0 - 1400 об./хв
Діаметр свердління (сталь) — 10 мм
Діаметр свердління (дерево) — 25 мм
Діаметр патрона: 0.8 – 10 мм
Регулювання крутного моменту — 16 + D
Максимальний крутний момент — 30 Нм
Мінімальний крутний момент — 15 Нм
Кількість швидкостей — 2
Рівень шуму: звуковий тиск 70 дБ (А)
Рівень вібрації: свердління для металу — 2.5 м/сек2
LED-подсветка - да
Розміри (ДхШхВ): 198х83х235 мм
Вага — 1.4 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF347D001
Акумулятор 1.5 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 25 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ачас А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400 об./хв,1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.), зарядний пристрій, Кейс |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 14.4 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 723 ₴
