
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Makita HP333DSAE (HP333DSAE)
10 486 ₴
- Готово к отправке
- Код: HP333DSAE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Makita HP333DSAE поєднує компактність, легкість та зручність для виконання різних робіт. Вбудована LED-підсвітка полегшує роботу в темних місцях, а металевий редуктор та ударний режим дозволяють свердлити в цеглі та інших матеріалах. Ергономічна ручка та зручний реверс забезпечують комфортне та ефективне використання інструменту. Швидкозатискний патрон з автоматичною блокуванням шпинделя дозволяє змінювати біти однією рукою, а точність і надійність роботи гарантують підшипники шпинделя.
Конструктивні особливості та переваги:
- Дуже компактний і легкий інструмент
- Вбудована LED-підсвітка для роботи в темряві
- Металевий редуктор
- Ударний режим для свердління в цеглі
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Швидкозатискний патрон і автоматичне блокування шпинделя для легкої зміни біти однією рукою
- Ергономічна ручка для високої ефективності роботи
- Регулювання обертів натисканням клавіші
- Підшипник шпинделя для надійності та точності
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Makita
- Тип: дриль-шуруповерт
- Тип живлення: акумуляторний
- Напруга акумулятора: 10.8 В (12 V MAX)
- Тип акумулятора: Li-ion
- Ємність акумулятора: 2 Ah
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип двигуна: щітковий
- Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість: 0–450 об/хв
- Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість: 0–1700 об/хв
- Кількість ударів холостого ходу 1 швидкість: 0–6000 уд./хв
- Кількість ударів холостого ходу 2 швидкість: 0–25500 уд./хв
- Діаметр свердління (сталь): 10 мм
- Діаметр свердління (дерево): 21 мм
- Діаметр свердління (камінь): 8 мм
- Діаметр патрона: 0.8–10 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дрели-шуруповерты |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1700 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 25500 уд/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигателя | Щёточный |
| Наличие реверса | Да |
| Комплектация | инструкция,аккумулятор (2 шт),зарядное устройство,Кейс |
| Количество скоростей | 2 |
| Страна-производитель | Китай |
| Страна торговой марки | Япония |
| LED-подсветка | Да |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Количество ударов | 6000 уд/мин,25500 уд/мин |
| Диаметр патрона | 10 мм |
| Диаметр сверления в дереве | 21 мм |
| Диаметр сверления в металле | 10 мм |
| Состояние товара | Новый |
Информация для заказа
- Цена: 10 486 ₴


