
Акумуляторна поліровано-шліфувальна машина Makita DPV300Z (без АКБ) (DPV300Z)
13 735 ₴
- В наявності
- Код: DPV300Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Спеціально розроблена для полірування автомобілів
Безщітковий двигун BL Makita — не вимагає обслуговування й споживає менше енергії, ніж аналогічний щітковий
Технологія XPT — захист від пилу вологи
Обладнаний кнопкою блокування для безперервного використання.
Ідеально підходить для оброблення невеликих поверхонь і важкодоступних місць
2 швидкості: для полірування — 2800, для шліфування — 9500 об./хв
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Японія
Виробник — Makita
Тип — полірувальна машина
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — Li-ion, LXT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Кількість обертів на 1 швидкості — 2800 об/хв
Кількість обертів на 2 швидкості — 9500 об/хв
Діаметр шліфувального диска Ø — 50/80 мм
Рівень шуму: звукова потужність — 73 дБ (А)
LED-підсвітка — немає
Розміри (довжина) — 152 мм
Вага — 1.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна поліровано-шліфувальна машина Makita DPV300Z (без АКБ)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 9500 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 80 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип | Полірувальна |
| Рівень шуму | 73 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 735 ₴



