
Акумуляторний вентилятор Maklta DCF301Z (без АКБ) (DCF301Z)
10 800 ₴
- В наявності
- Код: DCF301Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Maklta — обертова лопаткова машина, яка збільшує питому енергію повітря або газів і викликає їхній безперервний потік унаслідок створення надлишкового тиску або розріджування. Аеродинамічні, акустичні вібраційні характеристики вентиляторів Maklta відповідають вимогам чинних нормативно-технічних документів на них.
Конструктивні особливості:
Вентилятор великого розміру, працює від батарей LXT від мережі завдяки адаптеру, що входить до комплекту
3 регульовані швидкості вітру для оптимального охолодження
Нахиляється; вгору 90°, вниз 45°
Функція таймера: автоматичне вимикання через 1/2/4 години
Кришка, що легко знімається, для чищення
Легко переносити завдяки ручці зверху
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — вентилятор
Джерело живлення — акумулятор
Тип двигуна — щітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, LXT
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 14.4-18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Розмір крильчатки — 330 мм
Регулювання швидкості — є
Швидкість повітряного потоку — 120/174/240 м/хв
Вага відповідно до EPTA — 3.8 кг
Габаритні розміри паковання: 161х439х602 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний вентилятор Maklta DCF301Z (без АКБ)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Адаптер 220 В
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Немає |
| Вага | 3.8 кг |
| Діаметр лопатей | 33.0 см |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 14.4 В,18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Швидкодія | Немає даних кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Підлоговий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴




