-18%

Сетевой пылесос Makita VC3011L (VC3011L)
18 213 ₴
14 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: VC3011L
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий пилосос Makita VC3011L призначений для сухого та вологого прибирання виробничих приміщень. Забезпечує 99% ефективність фільтрації, що гарантує надзвичайно низький рівень запиленості повітря — 1 мг/м³ або нижче. Клас пилу L (частки <1 мг/м³) відповідає європейським стандартам. Пилосос легко під’єднується до електроінструментів Makita, оснащений фільтром із поліетилентерефталату, який легко миється, та резервуаром із нержавіючої сталі для довговічної експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Робота в режимі сухого та вологого всмоктування
- Висока ефективність фільтрації — 99%, низький рівень запиленості повітря
- Клас пилу L, відповідно до європейських стандартів
- Легке під’єднання до електроінструментів Makita
- Фільтр із поліетилентерефталату, який легко миється
- Резервуар із нержавіючої сталі для довговічної роботи
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна походження: Китай
- Виробник: Угорщина
- Тип: пилосос
- Джерело живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Потужність: 1000 Вт
- Максимальний потік повітря: 216 м³/год
- Розрідження повітря: 210 мБар
- Тип прибирання: сухе/вологе
- Витрата повітря: 60 л/с
- Максимальне навантаження під’єднуваного інструмента: 2600 Вт
- Клас пилу: L
- Система очищення фільтра: напівавтоматична
- Місткість бака: 30 л
- Габарити: 375х390х635 мм
- Вага: 10.5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Мережевий пилосос Makita VC3011L
- Фільтроелемент
- Шланг
- Знімний наконечник шланга з регулятором сили всмоктування
- 2 труби діаметром 35х520 мм
- Універсальна щітка для сухого прибирання сміття
- Щілинна насадка
- Насадка зі щіткою та гумою
- Кріплення для труби на корпус
- Адаптер для під’єднання до інструмента з регулюванням сили всмоктування
- Текстильний мішок для сміття
- Пластиковий мішок для сміття
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Венгрия |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Объем пылесборника | 10.5 л |
| Тип трубы всасывания | Цельная |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Металл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 375 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глубина | 635 мм |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | инструкция по эксплуатации,Картонная упаковка,Насадка для пола,трубка,держатель трубки,щелевая насадка |
| Питание | От сети 220 В |
| Габариты | 375х390х635 мм |
| Страна-производитель | Венгрия |
| Страна торговой марки | Япония |
| Класс пыли | L |
| Предназначение | Влажная уборка,Сухая уборка |
| Мощность | 1000 Вт |
| Состояние товара | Новый |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴

