
Мотокоса Husqvarna 525RX бензинова, 1 кВт (9667768-01)
17 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9667768-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мотокоса Husqvarna 525RX — важливий садовий інструмент, який стане чудовим помічником у боротьбі з садовими заростями. Завдяки двотактному двигуну та системі економної витрати палива мотокоса може працювати за максимальних навантажень цілий робочий день.
Призначення: косіння трави, бур'янових зарослів, невеликих кущових рослин.
Особливості садової техніки Хускварна
Технологія X-Torq знижує рівень вихлопних газів на 75%
Поглинають більшу частину вібрації
Безпечний процес запуску
Міцна конструкція
Ергономічний дизайн
Знімний вал забезпечує універсальність використання
Ремінною оснасткою ранцевого типу
Переваги мотокоси Husqvarna 525RX
Двигун із технологією X-Torq
Антивібраційна технологія Low Vib
Винесено стартер
Паливний бак на 510 мл
Вимикач з автоповерненням
Паливопідкачувальний насос
Висока стійка кріплення ручок
Регулювання ручок
Кутовий редуктор для косіння трави
Комбінований захисний кожух
Тримерна головка Tap-n-Go
Мотокоса важить 5,1 кг
Технічні характеристики мотокоси Хускварна 525RX
Робочий обсяг циліндра:
25,4 см3
Потужність:
1 кВт
Маса без різального обладнання:
5,1 кг
Місткість паливного бака:
0,51 л
Рівень звукового тиску біля вуха оператора
93 дБ(А)
Гарантований рівень звукової потужності:
106 Lwa дБ(А)
Витрата палива:
600 г/кВтч
Крутний момент, макс.:
1,2 Нм/6000 об./хв
Тип змащення:
2-тактна олива Husqvarna HP, співвідношення 50:1
Максимальні оберти вала добору потужності:
6500 об./хв
Кут розташування редуктора:
60 °
Довжина штанги:
1483 мм
Діаметр штанги:
24 мм
Гарантія:
12 мес.
Комплектація
Ніж для скошування трави
Головка тримерна (Tap n Go)
Плечовий ремінь (на два плеча)
5 причин купити мотокосу в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс Ви можете ознайомитися із широким асортиментом садового обладнання. Купити мотокосу Хускварна — чудове рішення, якщо Вам потрібно позбутися неабияк підрослої трави або бур'янів. Уся продукція має офіційну гарантію якості. Якщо не знаєте, яку мотокосу купити для дому, консультанти з радістю допоможуть Вам зробити вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Діаметр штанги | 240 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.0 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.4 л. |
| Оберти двигуна | 6500 об./хв |
| Об'єм двигуна | 25 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 099 ₴
