
Акумуляторна дискова пила Makita CC301DZ (без АКБ) (CC301DZ)
7 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC301DZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Зручний ергономічний корпус електродвигуна та м'яка ручка забезпечують високу ефективність різання та зручність роботи однією рукою
Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневровість інструмента
Водяний бак із великою кришкою забезпечує зручне наповнення водою
Кут нахилу під час косого різання до 45°
Шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструмента для зручності користувача
Ергономічна ручка з протиковзним еластомірним покриттям
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Maklta
Тип — дискова пила
Джерело живлення — акумулятор
Напруга акумулятора — 10.8 В (12 V MAX)
Тип акумулятора — Li-ion, CXT
Тип двигуна — щітковий
Кількість обертів — 1600/хв
Діаметр диска — 85 мм
Діаметр посадкового місця диска — 15 мм
Глибина розпилу (45°) — 16.5 мм
Глибина розпилу (90°) — 25.5 мм
Місткість бака — 0.5 л
Рівень шуму: звуковий тиск 84 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність 95 дБ (А)
Рівень шуму: похибка (к) 3 дБ(А)
Рівень вібрації: пиляння для дерева 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (к) 1.5 м/сек2
Габаритні розмір: 313х170х125 мм
Вага — 1.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна дискова пила Makita CC301DZ (без АКБ)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Шестигранний ключ — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Габарити | 313х170х125 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 16.5 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1600 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,картонна коробка — 1 шт.,ключ |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 25.5 мм |
| Макс. діаметр диска | 85 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 107 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴


