
Мотокоса Husqvarna 129R бензинова, 0.8 кВт (9671933-05)
10 999 ₴
- В наличии
- Код: 9671933-05
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотокоса Husqvarna 129R - незамінна садова техніка для прибирання невеликих за розміром ділянок від трави і бур'янів. Дуже добре підходить для періодичного косіння в домашніх умовах.
Призначення: косіння трави та бур'янів на невеликих за розміром ділянках.
Особливості садової техніки Хускварна
- Сполучення високої продуктивності і маленької ваги
- Поглинають більшу частину вібрації
- Безпечний процес запуску
- Міцна конструкція
- Ергономічний дизайн
- Регульоване руків'я
- Збалансоване ремінне устаткування
Переваги мотокоси Husqvarna 129R
- Технологія X-Torq знижує рівень вихлопних газів на 75%
- Механізм запускається миттєво з мінімальними зусиллями
- Мотокоса обладнана 2-х тактним бензиновим двигуном потужністю 1,1 к.с.
- Вимикач з автоповерненням
- Міцний і місткий паливний бак об'ємом 0.4 л
- Підкачуючий паливо насос
- Двигун може видавати 8000 об/хв
- Максимальна ширина покосу складає 40 см
- Регулюванне руків'я
- Тримерна голівка використовується з ліскою діаметром 2,4 мм
- Кутовий редуктор для косіння трави
- Комбінований захисний кожух (відмінно підходить як під трімерну голівку, так і під ножі)
- Тримерна голівка Tap-n-Go
- Мотокоса важить всього 5.21 кг
Комплектація
- Мотокоса
- Ніж для скошування трави
- Голівка тримерна (Tap n Go)
- Плечовий ремінь (на два плеча)
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія
В інтернет-магазині Укрсервіс Ви можете ознайомитись з широким асортиментом садового обладнання. Купити мотокосу Хускварна - відмінне рішення, якщо Вам потрібно позбавиться від чагарників трави або бур'янів. Вся продукція має офіційну гарантію якості. Якщо не знаєте, яку мотокосу купити для дому, консультанти з радістю допоможуть Вам зробити вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Тип | Мотокоса |
| Режущий элемент | Нож |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Тип двигателя | 2-тактный |
| Объем топливного бака | 0.4 л |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Картонная упаковка |
| Питание | Бензин |
| Габариты | 1712x689x434 мм |
| Мощность двигателя л.с | 1.1 л.с |
| Страна торговой марки | Швеция |
| Тип ремня | наплечный |
| Оснастка | нож + косильная головка |
| Класс | Бытовой |
| Форма рукоятки | U-образная |
| Материал штанги | Алюминий |
| Мощность | 0.8 кВт |
| Уровень шума | 114 дБ |
| Объем двигателя | 28 см3 |
| Обороты двигателя | 8000 об/мин |
| Ширина захвата лески | 400 мм |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Состояние товара | Новый |
Информация для заказа
- Цена: 10 999 ₴
