
Дискова пила Metabo KT 66 BL (601166000)
27 210 ₴
- В наявності
- Код: 601166000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Metabo KT 66 BL — це заглибна циркулярна пилка з безщітковим двигуном для енергійного поглиблення та точних розрізів завглибшки до 66 мм. Універсальне застосування досягається завдяки регульованій кількості обертів для різних матеріалів. Подвійний покажчик підвищує точність регулювання глибини різання з напрямною й без неї. Metabo KT 66 BL обладнана системою мастила, що забезпечує тривалий термін експлуатації редуктора, регулюванням градусного положення й індикатором різання, що дає змогу швидко та максимально точно розпилювати за розміткою. Захист від перевантажень оберігає двигун від перегрівання. До комплекту входить поворотний патрубок для видалення тирси з можливістю під'єднання універсального пилососа.
Конструктивні особливості:
Високопродуктивний безщітковий двигун нового покоління, що має високий крутний момент і стійкість до великих навантажень.
Мотор надійно захищений електронікою від перегрівання та перевантаження.
Електроніка з регулювальним колесом дає змогу встановлювати потрібну кількість обертів
Система підтримки постійних обертів гарантує незмінну їхню кількість, незалежно від навантаження.
Максимальний захист оператора завдяки закритому захисному кожуху, з алюмінієвого лиття під тиском.
Подвійний індикатор встановлення глибини різання із шиною й без.
Шакали, що чудово читаються, глибини різання й кута нахилу диска.
Завдяки новій підошві, пилка сідає на напрямну шину без проміжків і люфтів, що дає високу точність різання завглибшки до 61 мм.
Може встановлюватися на напрямні шини інших виробників, що надає KT 66 BL універсальності.
Регулювання кута нахилу диска, з функцією підрізання, для точних переходів положення 0° і 45° з можливістю регулювання для максимальної точності різання.
Можливість різати в щільну до стіни до 14 мм.
Автоматичне гальмо вибігу, зупиняє диск за лічені секунди, після відпускання кнопки пуску.
У захисному кожусі передбачене прозоре оглядове віконце, яке дає змогу чудово бачити зону різу та контролювати лінію розпилювання.
Клавіша випадкового увімкнення й опускання пили, для максимального захисту під час роботи.
У комплекті постачається мішок для збирання пилу, який дає змогу зберігати робоче місце в чистоті.
Поворотний патрубок пиловидалення з можливістю фіксації в потрібному положенні та можливістю під'єднання пилососа.
Встановлення на напрямну шину, без застосування додаткових адаптерів і перехідників.
Швидка зміна диска, завдяки блокуванню шпинделя та фіксації занурення.
Metabo Ultra-M — максимальна продуктивність і захист інструмента й акумуляторних блоків.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — пила дискова
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність двигуна — 1200 Вт
Частота холостого ходу: 2250 - 5000 об./хв
Діапазон регулювання нахилу підошви: 0 – 46°
Максимальна глибина пропилювання за кутом 90° — 66 мм
Максимальна глибина пропилювання за кутом 45° — 43 мм
Максимальна глибина різання з напрямною — 61 мм
Пиляльний диск, Ø x отвір: 165 x 20 мм
Пилення ДСП — 2.5 м/сек2
Похибка вимірювання К: 1.5 м/сек2
Довжина мережевого кабелю — 4 м
Рівень звукового тиску: 94 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 102 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Вага — 4.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Дискова пила Metabo KT 66 BL
Твердосплавний диск Precision cut Classic 165x20, Z42 WZ 5°
Мішок для пилу
Шестигранний ключ
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 43 мм |
| Кількість обертів | 5000 об/хв об/хв |
| Комплектація | диск, картонна коробка — 1 шт., флешок для тирси, фальшігранний ключ |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 66 мм |
| Макс. діаметр диска | 165 мм |
| Макс. кут нахилу | 46 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Рівень шуму | 102 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 210 ₴




