
Акумуляторна ударна дель-шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL Q I (603185660)
26 091 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603185660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL Q I — це продуктивний, ефективний і потужний шурупокрут із 3 швидкісним безщітковим двигуном і під'єднуваним імпульсним режимом для викручування шурупів, що міцно сидять, і свердління на гладких поверхностях. Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок-біт дає змогу працювати без свердлильного патрона. Шийка затискача відповідає євростандарту, що дає змогу використовувати шурупокрут у стійках свердлильних верстатів. Metabo SB 18 LTX-3 BL Q I обладнаний електронною муфтою регулювання крутного моменту Metabo Precission Stop, яка дає змогу вибрати оптимальний крутний момент у діапазоні від 1 до 18 Нм, що дає змогу загвинчувати з постійним зусиллям. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливе заряджання, оптимальне використання енергії та тривалий термін експлуатації. Ця модель постачається в міцному кейсі MetaLoc, у якому її зручно зберігати та транспортувати.
Конструктивні особливості та переваги:
Редуктор із трьома швидкостями роботи.
Режим свердління з ударом для робіт із каменю та цегли.
Безщітковий двигун другого покоління із захистом від перегрівання.
Електронне регулювання крутного моменту від 1 до 18 Нм має високу точність.
Система Metabo QuickPlus для швидкої зміни насадок. Ця система розроблена для найважчих робіт.
Захист від перевантаження, надійно захищає двигун.
Система аварійного вимкнення надійно захищає оператора від зворотного удару, у разі раптового заклинювання свердла в матеріалі.
Яскрава світлодіодна підсвітка робочої зони, з функцією післясвічення.
Регулювання обертів від сили натискання на кнопку вмикання.
Внутрішній шестигранник на шпинделі.
Metabo Ultra-M захищає акумулятори від глибокого розрядження та перегрівання.
Редуктор із шейкою 43 мм — індустріальний стандарт для роботи з універсальними аксесуарами.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Metabo
Тип: дриль-шурупокрут
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 18 В
Тип акумулятора — LiHD
Ємність акумулятора — 5.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип двигуна — безщітковий
Кількість обертів холостого ходу 1 швидкість: 0 - 450 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість: 0 - 2000 об/хв
Кількість обертів холостого ходу 3 швидкість: 0 - 4000 об./хв
Кількість ударів холостого ходу: 0 – 38000 уд./хв
Діаметр свердління (сталь) — 16 мм
Діаметр свердління (дерево) — 68 мм
Діаметр свердління (камінь) — 16 мм
Діаметр патрона: 1.5 – 13 мм
Шейка діаметром — 43 мм
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 130 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 65 Нм
Максимальний крутний момент (імпульсний) — 68 Нм
Діапазон регулювання крутного моменту: 1 - 18 Нм
Кількість швидкостей — 3
Свердління металу: 3 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Ударне свердління в бетоні: 25 м/с2
Рівень звукового тиску: 98 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 109 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED подсветка – да
Наявність удару — так
Вага — 3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна ударна дель-шурупокрут Metabo SB 18 LTX-3 BL Q I
Швидкозмінний патрон Futuro Plus QuickPlus
Додаткова ручка
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/5.5 Аh)
Зарядний пристрій ASC 145 "AIR COOLED"
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі MetaBox
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 3.0 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 450 об/хв,2000 об./хв,4000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 38000 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, Кейс metaBOX, ручка |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Германия |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 091 ₴


