
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LT BL metaBOX (601617840)
12 975 ₴
- В наявності
- Код: 601617840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна шабельна пилка Metabo SSEP 18 LT BL — потужна шабельна пилка з малою вагою та кутовою ручкою Softgrip для забезпечення високого комфорту під час роботи. Ця модель обладнана системою Metabo Quick для зміни пиляльного полотна без використання інструментів. Вбудована підсвітка для освітлення робочого місця дає змогу працювати в умовах недостатнього освітлення. Технологія Ultra-M забезпечує максимальну потужність, дбайливе заряджання, оптимальне використання енергії та тривалий термін експлуатації. Безщітковий двигун оптимально витрачає енергію акумулятора та дає змогу працювати довше на одному заряді.
Конструктивні особливості:
Високопродуктивний і потужний безщітковий двигун, який потребує мінімального обслуговування.
Електронна система регулювання обертів Vario (V), для оптимального вибору залежно від матеріалу, що обробляється.
Двигун надійно захищений від перегрівання та перевантаження.
Довговічний редукторний механізм, розрахований на великі та тривалі навантаження.
Маятниковий хід дає змогу збільшити швидкість різання та знизити навантаження на пилку.
Система Metabo Quick дає змогу швидко змінювати пиляльні полотна, без додаткового інструменту.
Пиляльне полотно можна повертати на 180° для максимальної зручності під час роботи.
Регульований без ключа обмежувач глибини різання дає змогу виконувати заглибні різі в різні матеріали.
Світлодіодна підсвітка робочої зони, дає змогу виконувати роботу в місцях із поганим освітленням.
Захист від випадкового увімкнення.
Зручний гак-карабін дає змогу підвішувати пилку під час перерв.
Зручна накладка Softgrip запобігає вислизанню інструмента під час роботи.
Гумова накладка на корпусі, знижує вібрацію, шум і слугує протиударним захистом.
Сумісність з усіма акумуляторними блоками та зарядними пристроями на 18 В від брендів Metabo і CAS.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: шабельна пила
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Число ходів холостого ходу: 0 - 3000 хід/хв
Хід пиляльного полотна — 32 мм
Пилення стружкової плити: 14.52 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Розпилювання дерев'яних балок: 14.33 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 78 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 87 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 5 дБ(А)
LED подсветка - да
Вага — 3.0 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна шабельна пила Metabo SSEP 18 LT BL metaBOX
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Полотно
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 32 мм |
| Вага | 3.0 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс metaBOX, пильне полотно |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 975 ₴




