
Мотопомпа Husqvarna W50P (EURO 5) (9676390-03)
10 999 ₴
- В наявності
- Код: 9676390-03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа Husqvarna W50P — високоякісний пристрій, який здатний перекачувати чисту воду для потреб водопостачання приватних будинків, виконує роль звичайного насоса і відкачувати слабозабруднену воду з підвалів, колодязів, басейнів. Мотопомпа широко застосовується на поливі садів, городів, виноградників, теплиць, зрошення газонів та інших зелених зон. Основні елементи, з яких складається бензинова мотопомпа Husqvarna W 50P — це одноциліндровий чотиритактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння класу EURO 5, самовсмоктувальний водяний насос відцентрового типу та міцна металева рама яку цей насос встановлюється.
Конструктивні особливості:
Мотопомпа обладнана 4-тактним бензиновим двигуном
Ручний запуск двигуна підійде для використання помпи Husqvarna W50P у будь-яку пору року та за будь-яких навантажень
Якісний мотор і відцентровий насос забезпечують високу продуктивність
Для найбільшої ефективності роботи помпа має мати рівну поверхню встановлення без нахилів
Наявність трубчастої металевої рами надає надійний захист двигуна та зручність перенесення
Помпа має компактні габарити й не вимагає великого місця під час зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип – мотопомпа
Тип мотопомпи — бензинова
Максимальна продуктивність — 28000 л/год
Максимальний напір — 28 м
Максимальний тиск — 2.8 бара
Максимальна висота самовсмоктування — 7 м
Діаметр вхідного отвору — 50 мм
Діаметр вихідної отвори — 50 мм
Максимальний діаметр твердих частинок — 3 мм
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 610 г/кВт·год
Об'єм циліндра — 196 cm3
Потужність двигуна — 4.9 л.
Потужність двигуна — 3600 Вт
Тип двигуна — 4-тактний
Об'єм паливного бака — 3.6 л
Об'єм оливного бака — 0.6 л
Споживання палива — 395 г/кВт-год
Тип повітряного фільтра — Dry
Виробник двигуна — Husqvarna
Вага — 26 кг
Габаритні розміри: 490х395х450 мм
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотопомпа Husqvarna W50P (EURO 5)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Висота напору | 28 м |
| Габарити | 490х395х450 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 3600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Швидкодія | 28.0 м3/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴




