
Мотокоса бензинова Husqvarna 135R (9666048-02)
22 999 ₴
- В наявності
- Код: 9666048-02
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний кущоріз, ідеальний для домовласників. Легкий старт із ручною системою Smart Start® і паливним насосом. Двигун X-Torq® забезпечує більшу потужність і чудову економію палива. Постачається з подвійною упряжкою, напівавтоматичною тримерною головкою та ножем для трави.
Конструктивні особливості:
Стандартна подвійна ремінна підвіска для легких кущорізів забезпечує зручне робоче положення. Вага рівномірно розподіляється по плечах, а ремені мають підкладки для додаткової зручності
Похила стійка керма та комфортні ручки забезпечують надійне захоплення рукою й комфорт під час роботи
Двигун X-Torq® учетверо зменшує викиди шкідливих газів, водночас витрачає палива на 20% менше, порівнюючи зі звичайним двигуном
Різальна система з подвійною жорсткою ниткою з технологією Tap'n Go. Подавання нитки здійснюється швидко й без зусиль простим натисканням головки тримера на землю
Ручний насос паливний прискорює й полегшує запуск інструмента, а саме прокачує паливо та видаляє повітря з паливної системи
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення "ВКЛ", щоб інструмент було легше запустити наступного разу
Комбінований захисний кожух різальної насадки забезпечує універсальне використання інструменту з ножем для трави або головкою тримера для виконання різних типів робіт
Зубчасте передавання розроблене для оптимальної ефективності різання. Вона забезпечує високий крутний момент і відповідний кут, щоб різальне обладнання розташовувалося паралельно до землі
Комфортний дизайн ручки
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип – мотокоса
Тип енергії двигуна — бензиновий
Об'єм циліндра — 34.6 cm3
Потужність двигуна — 1.4 кВт
Об'єм паливного бака — 0.6 л
Споживання палива — 435 г/кВт-год
Оптимальні робочі оберти двигуна — 8400 об/хв
Оберти холостого ходу — 2900 об/хв
Максимальні оберти вихідного вала — 8220 об/хв
Зазор свічки запалювання — 0.5 мм
Оберти вмикання зчеплення — 3800 об./хв
Максимальний крутний момент — 1.8 Н-м
Максимальний крутний момент — 6600 об./хв
Свічка запалювання — Champion RCJ6Y
Ніж для трави — Multi 300-3
Підвіска травокосарки — стандартна ранцева
Тримерна головка — T35 M12
Тип ручок — велосипедні, поворотні
Ширина скошування — 47 см
Передатне число — 14
Кут редуктора — 35°
Діаметр штанги — 28 мм
Вага (без різального обладнання) — 6.8 кг
Довжина штанги — 1483 мм
Тип оливи: Husqvarna 2-тактна або еквівалент за 50:1
Тип мастильного матеріалу (конічна шестірня) — мінеральне консистентне мастило
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 98 дБ (А)
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 862 г/кВт-год
Викидання вихлопних газів (середній рівень HC) — 40.51 г/кВт-год
Викидання вихлопних газів (середній рівень CO) — 418.31 г/кВт-год
Викидання вихлопних газів (середній рівень NOx) — 0.46 г/кВт-год
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) ліва ручка — 2.9 m/s2
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) права ручка — 2.5 m/s2
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Мотокоса бензинова Husqvarna 135R
Ніж для трави — Multi 300-3
Підвіска травокосарки — стандартна ранцева
Тримерна головка — T35 M12
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1483 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., косильна головка, підніжк, тример |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.4 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.9 л. |
| Оберти двигуна | 8400 об./хв |
| Об'єм двигуна | 34.6 см3 |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.43 л/год л/годину |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення ножа | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴








