
Акумуляторний телескопічний висоторіз Husqvarna 120iTK4-P+PK4 (АКБ + ЗП) (9705159-04)
14 149 ₴
- В наявності
- Код: 9705159-04
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 120iTK4 поєднує в собі бензинову продуктивність із нульовим рівнем шкідливих викидів і тиху роботу. 120iTK4 — це комбінований телескопічний продукт, що означає, що ви можете поєднувати "корпус" машини або з пилкою, або з ножицями до живоплоту. Це робить його універсальним і зручним інструментом для декількох операцій залежно від поставленого завдання. Обладнаний телескопічною трубкою з досяжністю до 4 м і розділений валом для зручності транспортування.
Конструктивні особливості:
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо
Вибравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть куди менше, ніж під час роботи з аналогічним виробом, обладнаним двигуном внутрішнього згоряння. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO2 під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Проте важливо зазначити, що викиди CO2 створюються під час виготовлення цього виробу, його заряджання та утилізації
Виріб можна скласти навпіл без використання інструментів, що полегшує транспортування та зберігання
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання й меншого навантаження на тіло
Телескопічна труба для швидкого регулювання висоти різання дає змогу зручно адаптуватися до різних завдань
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити термін експлуатації акумулятора та знизити ризик травмування
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X з напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати в декількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне та потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Всі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання впродовж тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента
Швидко та легко встановити ланцюг і відрегулювати його натяг без використання інструментів
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип садової техніки: висоторіз — телескопічний
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Тип двигуна — щітковий
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Потужність — 400 Вт
Швидкість ланцюга в робочому режимі — 10 м/с
Об'єм бака для олії — 0.07 л
Шаг цепи – 3/8"
Ширина паза — 1.4 мм
Максимальна рекомендована довжина шини — 30 см
Мінімальна рекомендована довжина шини — 25 см
Тип ланцюга — H00
Довжина шини — 10"
Маса (без обладнання для пиляння) — 3.55 кг
Повна довжина — 402 см
Звуковий тиск на вухо оператора — 80 дБ (А)
Рівень шуму — 97 дБ (А)
Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv, eq) на ручку — 0.77 m/s2
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Акумуляторний телескопічний висоторіз Husqvarna 120iTK4-P+PK4
Аккумулятор - BLi10, 36V / 2.0Ah
Зарядний пристрій — 40-C80
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Вага | 3.55 кг |
| Довжина пристрою | 3.04 м |
| Кількість акумуляторів | Ні, 1 шт. |
| Кількість ланок | 40 |
| Комплектація | акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій, коробка, зачіп |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 10 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Висоторіз |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 149 ₴




