
Насадка-висоторіз Husqvarna PAX1100 (9676883-03)
16 499 ₴
- В наявності
- Код: 9676883-03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка-висоторіз Husqvarna PAX1100 призначена для травоксилок із рознімною штангою. За допомогою цієї насадки Ви можете обрізати гілки та сучки на деревах діаметром до 150 мм.
Конструктивні особливості:
Зрізає гілки завтовшки приблизно до 15 см
Підходить для висоторізів: 525LK, 325iLK
Легке обслуговування
Прості та зрозумілі регулювання
Якісні матеріали
Довговічність
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Польща
Виробник — Husqvarna
Тип: насадка-висоторіз
Матеріал корпусу — пластик/алюміній
Призначення — для обрізання та формування дерев
Довжина насадки — 1100 мм
Вага — 3.1 кг
Шаг цепи – 3/8"
Товщина різу — 150 мм
Довжина шини — 12" (300 мм)
Діаметр штанги — 24 мм
Гарантія — 12 місяців
Комплект постачання:
Насадка-висоторіз Husqvarna PAX1100
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Діаметр штанги | 24 мм |
| Кількість ланок | 64 |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | насадка-висоторіз |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 499 ₴
