
Трактор Husqvarna TC 114 (9706223-01)
154 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706223-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний і ефективний трактор садовий наповнений ретельно відібраними функціями для поліпшеного використання, легкодоступні важелі, розташовані поруч педалі та підпружинена дека різальна дека дають змогу скошувати комфортом. Скашує довше без зупинки завдяки травозбірнику 250 л, розширте зону використання за допомогою причепного механізму та широкого асортименту аксесуарів і займає менше місця для зберігання завдяки компактній конструкції.
Конструктивні особливості:
Регулювання положення сидіння без використання інструментів для швидкого налаштування зручного положення за кермом
Подвійні фари спереду для чіткої видимості під час руху в темряві
Лічильник мотогодин забезпечує легкий контроль за часом роботи й інтервалам між профілактичним і технічним обслуговуванням
Просте безступеневе керування швидкістю й напрямком за допомогою гідростатичної трансмісії з педальним керуванням. Окремі педалі для руху вперед і назад
Компактний дизайн для використання у вузьких проходах і легкого зберігання, коли він не використовується
Дека різальна обладнана опорними колесами, які зменшують ризик скошування дерна з ґрунтом на нерівних газонах
Комфортне положення за кермом і зручне керування завдяки регульованому сидінню і простим доступом до елементів керування. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму дає змогу легко встановлювати потрібну висоту
Система реверсу (ROS) вмикається натисканням кнопки пуску, що забезпечує швидкий доступ до реверсивного скошування та мінімізує ризик ненавмисного використання цієї функції
Механічна муфта увімкнення ніж і керується за допомогою важеля
Рама з вікном рівня палива дає змогу легко контролювати рівень палива
Подвійний механізм педалей керування рухом для кращого керування приводом і простого, інтуїтивно зрозумілого використання
Важіль керування тільки з одного боку дає змогу легко сідати та вставати з косарки з іншого боку
Великий травозбірник для скошеної трави, продовжує час роботи без його вивантаження
Додаткові функції завдяки буксирувальному гаку, який дає змогу використовувати багато додаткових речей
Легкодоступне регулювання висоти скошування покращує ергономіку виробу. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму робить настроювання бажаної висоти ще простішим
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і вирушайте в дорогу
Електричне вмикання ножів
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — Китай
Виробник — Husqvarna
Тип — трактор
Тип трактора — бензиновий
Потужність двигуна — 9.0 кВт
Потужність — 12.24 л.
Ширина скошування — 95 см
Максимальна висота скошування — 100 мм
Мінімальна висота скошування — 25 мм
Колеса зі спеціальним протектором, які не ушкоджує газон — 2
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 754 г/кВт-год
Тип гідростатики — керування педалями
Максимальна швидкість: 0 – 9.0 км/год
Максимальна швидкість заднім ходом: 0 – 5.0 км/рік
Об'єм циліндра — 452 cm3
Виробник двигуна — Husqvarna
Модель двигуна — HS 452AE
Номінальна потужність на робочих обертах — 2800 об/хв
Акумулятор — 12 В
Ємність акумулятора — 20 А/h
Кількість циліндрів — 1
Оливний фільтр — так
Матеріал сидіння — PU
Фронтальний захисний пристрій — постачається як додаткове обладнання
Лічильник мотогодин — цифровий
Висота спинки сидіння — середня
Кермо — ергономічний
Тип трансмісії — гідростатична
Виробник трансмісії — Hydro-Gear
Вага — 214.0 кг
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 97.6 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 83.4 дБ (А)
Кількість рівнів висоти скошування — 6
Габаритні розміри: 185х99х110 см
Об'єм паливного бака — 6 л
Об'єм оливи — 1,15 л
Гарантія — 3 роки
Комплект постачання:
Трактор Husqvarna TC 114
Травозбірник
Дека
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 97.6 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Викид трави | задний |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-100 мм |
| Заповнений індикатор | Ні. |
| Комплектація | інструкція експлуатації, гарантійний талон,дека,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 95 см |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Матеріал бака | тканинний |
| Потужність двигуна | 9000 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 12.24 л. |
| Об'єм двигуна | 452 см3 |
| Харчування | Бензин |
| Пристрій | задний |
| Розміри | 185х99х110 см |
| Коригування висоти | синхронна |
| Коригування крісла | Да |
| Коригування швидкості | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Ступінь висоти котіння | 6 |
| Тип | садовий трактор |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип коліс | пневматичні |
| Основні | |
| Тип запуску | Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 999 ₴









