
Пила дискова Milwaukee CS 85 SB (4933451117)
17 452 ₴
- В наявності
- Код: 4933451117
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
2200 Вт потужність двигуна забезпечує плавну роботу за повної глибини різання.
Плавний пуск знижує навантаження на електричну мережу.
Сумісна із системою пиловидалення DEK26.
Вбудований кабельний люк дає змогу швидко та легко замінити кабель, без потреби розбирати всю пилу.
Штампована алюмінієва підошва забезпечує міцність і великий ресурс.
Блокування шпинделя забезпечує швидке та легке заміну пиляльного диска.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Виробник — Milwaukee
Тип — пила дискова
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 2200 Вт
Швидкість без навантаження — 4500 об/хв
Внутрішній діаметр диска — 30 мм
Діаметр диска — 235 мм
Макс. глибина різання за 45° — 67 мм
Макс. глибина різання за 90° — 85 мм
Макс. нахил - 50°
Плавний пуск — так
Захист від випадкового пуску — так
Підтримка постійних обертів — немає
Наявність лазера — немає
Підсвітка — немає
Вага — 6.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила дискова Milwaukee CS 85 SB
Пиляльний диск — 1 шт.
Паралельний упор — 1 шт.
Адаптер для пилососа — 1 шт.
Ключ для диска — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 67 мм |
| Кількість обертів | 4500 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, адаптер для пиловидалення, гарантійний талон, Картонне паковання,ключ,паралічний упор, пиляльний диск |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 85 мм |
| Макс. діаметр диска | 235 мм |
| Макс. кут нахилу | 50 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 452 ₴




