
Пилосос для сухого прибирання Milwaukee AS 30 LAC (клас L) (4933459411)
35 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4933459411
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Компактний 30-літровий контейнер для використання на підприємстві або в майстерні
Автоматичне вимкнення у разі вимкнення електроінструменту
Автоматичне очищення фільтра з мінімальною втратою продуктивності
Легкий доступ до люка з фільтром для зручного обслуговування й очищення
Міцний фільтр із ПТФЕ з високою ефективністю фільтрації та мембраною, що миється, яка не допускає налипання пилу
Супертиха турбіна для мінімального рівня шуму
Антистатичний шланг для запобігання ударам, викликаним статичним зарядом
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Виробник — Milwaukee
Клас — професійний
Тип — пилосос
Напруга мережі — 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 1200 Вт
Об'єм пилозбірника - 30 л
Ємність для рідини — 19.5 л
Діаметр шланга — 36 мм
Довжина шланга — 4 м
Макс. залишковий тиск — 250 мБар
Об'єм повітря — 4500 (л/хв)
Клас пилу — L
МАС - фактор> 1 мг/м
Рівень шуму — 67 дБ
Тип прибирання — суха
Тип труби — складова
Вага — 14.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пилосос для сухого прибирання Milwaukee AS 30 LAC (клас L)
Шланг — 1 шт.
Адаптер для інструменту — 2 шт.
Патрубок — 1 шт.
Подовжувальна трубка — 2 шт.
Насадка для підлоги — 1 шт.
Щілинна насадка — 1 шт.
Фільтр-мішок флісовий — 1 шт.
Мішок пилозбірний п/е — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.5 кг |
| Клас пилу | L |
| Комплектація | Картонне паковання, набір насадок |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм резервуара | 30.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 4500 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Будівельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴




