
Шабельна пила Milwaukee M18 FHZ-0X (4933459887)
13 248 ₴
- В наявності
- Код: 4933459887
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Milwaukee® POWERSTATETM безщітковий двигун забезпечує неперевершену ефективність, довгий термін експлуатації та максимальну потужність
REDLINK PLUSTM інтелектуальна система забезпечує передовий цифровий захист від перевантаження для інструмента й акумулятора
REDLITHIUM-IONTM акумулятори мають чудову конструкцію корпусу, електроніку та бездоганну продуктивність
Упор на шарнірі дає змогу користувачеві вибрати оптимальну позицію для різання
Вбудована світлодіодна підсвітка покращує видимість різання в умовах слабкого освітлення
Milwaukee® запатентована система кріплення FIXTEC для швидкої й ефективної зміни полотен
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма Milwaukee® M18TM акумуляторами
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Виробник — Milwaukee
Тип — шабельна пила
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Кріплення акумулятора — слайдер
Платформа — М18
Амплітуда ходу — 22 мм
Частота ходу без навантаження: 0-3000 хід/хв
Рівень шуму — 95.7 дБ
LED подсветка - да
Вага — 1.8 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Шабельна пила Milwaukee M18 FHZ-0X
Акумулятор до комплекту не входить
Зарядний пристрій до комплекту не входить
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 22 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 248 ₴


