
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий Milwaukee M12 FDDXKIT-202X FUEL (34 Нм) (4933464979)
19 498 ₴
- В наявності
- Код: 4933464979
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Високопродуктивний компактний дриль шуруповерт 4 в 1 забезпечує максимальну універсальність
- Знімний патрон і 4 різні насадки підійдуть для безлічі застосувань
- Гніздо ¼″ за патроном дає змогу за потреби скоротити довжину інструмента до 130 мм
- Хват по осі застосування для чудового контролю
- Безщітковий двигун POWERSTATE™ забезпечує крутний момент 34 Нм
- Магнітний тримач для легкого доступу до бітів
- Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує чудовий захист від перевантаження інструмента й акумулятора, що дає унікальне підвищення продуктивності під навантаженням
- Акумулятори REDLITHIUM™-ION мають чудову конструкцію корпусу, електроніку і бездоганну продуктивність, що дає змогу збільшити час роботи і термін служби
- Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12™
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Виробник - Milwaukee
- Тип - дриль-шуруповерт
- Тип двигуна - безщітковий
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 12 В
- Ємність акумулятора - 2 Ah
- Час заряджання акумулятора - 40 хв
- Тип двигуна - безщітковий
- Кріплення акумулятора - обойма
- Платформа - М12
- Рівень звукової потужності (дБ (А)) - 76/6
- Кількість режимів роботи - 2
- Число ступенів крутного моменту - 16 +1
- Максимальний крутний момент - 34 Нм
- Швидкість без навантаження: 0 - 400 / 0 - 1600 об/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві - 28 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі - 10 мм
- Тип патрона - швидкозатискний
- Діаметр патрона - 10 мм
- Ударний режим - ні
- LED підсвічування - так
- Маса (без приладдя) - 0.9 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий Milwaukee M12 FDDXKIT-202X FUEL (34 Нм)
- Акумулятор Milwaukee M12 B2 2.0 Ар - 2 шт.
- Зарядний пристрій Milwaukee C12 C - 1 шт.
- 10 мм металевий патрон - 1 шт.
- Кутовий патрон - 1 шт.
- Зміщений патрон - 1 шт.
- Патрон 6 мм HEX - 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 22 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 - 400 / 0 - 1500 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 22500 уд./хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 498 ₴







