
Багатофункціональний акумуляторний інструмент Milwaukee M12 FMT-422X (4933472239)
22 100 ₴
- В наявності
- Код: 4933472239
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун POWERSTATETM забезпечує швидку швидкість різання звичайними матеріалами без уповільнення й застрягання в твердих породах деревини
Регулювання швидкості дає змогу домогтися найкращого різання незалежно від матеріалу
Низька вібрація 4.56 м/с2 підвищує продуктивність, збільшуючи безпеку та час роботи без перерви
Зміна напрямку ходу на 1.8° вправо/вліво дає змогу різати швидше
Може зробити до 59 розрізів у дубі на одному заряді акумулятора 2.0 Аh
Інтелектуальна система REDLINK PLUSTM забезпечує просунутий захист від перевантаження для інструменту й акумулятора та підвищує продуктивність під навантаженням
Безінструментальна зміна насадки FIXTECTM з універсальним адаптером для роботи з насадками конкурентів
Світлодіодна підсвітка лінії різання для робота в умовах поганого освітлення
Акумулятори REDLITHIUMTM мають чудову конструкцію й електроніку, що забезпечують безперебійність, великий час роботи та тривалий термін експлуатації
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12TM
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Виробник — Milwaukee
Тип — багатофункціональний інструмент
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 12 В
Тип кріплення акумулятора — обойма
Ємність акумулятора — 2 Ah/4 Ah
Тип двигуна — безщітковий
Швидкість без навантаження: 12000 – 18000 хід/хв
Платформа — М12
Кут коливань вліво/праворуч — 1.8°
Похибка рівня вібрації під час різання дерева — 1.5 м/с2
Похибка рівня вібрації під час шліфування — 1.5 м/с2
Рівень вібрації під час різання дерева — 10.01 м/с2
Рівень вібрації під час шліфування — 4.56 м/с2
Підтримка постійних обертів під навантаженням — немає
Безінструментальна заміна обладнання — так
Регулювання обертів - да
LED подсветка - да
Під'єднання до пилососа — немає
Маса (без приладдя) — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Багатофункціональний акумуляторний інструмент Milwaukee M12 FMT-422X
Акумулятор Milwaukee M12 B4 4.0 Аh - 1 шт.
Акумулятор Milwaukee M12 B2 2.0 Аh - 1 шт.
Зарядний пристрій Milwaukee C12 C — 1 шт.
Ключ Нех — 1 шт.
Адаптер — 1 шт.
Насадка для плунжерного пиляння — 1 шт.
Підошва шліфувальна — 1 шт.
Аркуш шліфувальне зерно 60 — 3 шт.
Аркуш шліфувальне зерно 80 — 3 шт.
Аркуш шліфувальний зерно 120 — 3 шт.
Аркуш шліфувальне зерно 240 — 3 шт.
Протипилевий екран — 1 шт.
Стопор — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс, підніжк,шліфувальна шкурка трикутна |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 9.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Реноватор |
| Частота колебаний | 12000 — 18000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 100 ₴







