
Ударний гайковерт Makita TW1000 (TW1000)
44 335 ₴
- Готово до відправки
- Код: TW1000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Неймовірно високий крутний момент - 1000 Нм
- Зручний курковий вмикач із реверсом.
- Доступ до вугільних щіток ззовні полегшує технічне обслуговування.
- Додаткова бічна рукоятка
- Міцний алюмінієвий корпус ударного механізму з алюмінію
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Японія
- Країна походження - Японія
- Виробник - Makita
- Тип - гайковерт
- Тип живлення - від мережі 220 В / 50 - 60 Гц
- Потужність - 1200 Вт
- Тип двигуна - щітковий
- Кількість обертів холостого ходу 1: 0 - 1400 об/хв
- Частота ударів 1: 0 - 1500 уд/хв
- Максимальний крутний момент - 1000 Нм
- Стандартні болти: M24 - M30
- Високоміцні болти: М22 - М24
- Посадкове місце - (квадрат) 1"
- Рівень шуму: звуковий тиск - 1.3 дБ(А)
- Рівень шуму: звукова потужність - 114 дБ(А)
- Вібрації: ударне закручування - 17.5 м/сек²
- Рівень вібрації (к) - 1.5 м/сек²
- Рівень шуму (к) - 3 дБ(А)
- LED-підсвічування - немає
- Розміри (ДхШхВ): 382х121х290 мм
- Вага - 8.6 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Ударний гайковерт Makita TW1000
- Бічна рукоятка - 1 шт.
- Торцевий ключ - 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 8,6 кг |
| Габарити | 382х121х290 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 1500 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 1000 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M30 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип | Гайковерт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 335 ₴


