
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 18V-40 (АКБ + ЗП) (06039D8002)
3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06039D8002
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Зручний універсальний інструмент для свердління та загортання.
Універсальний патрон 13 мм з однією муфтою для легкої заміни біт і свердел.
2-ступенева коробка передач і 20-рівневий крутний момент забезпечують оптимальний крутний момент під час закручування та необхідну швидкість свердління.
Ідеально підходить для свердління в дереві, металі, пластику та загвинчуванні.
Тонка й ергономічна форма корпусу сприяє комфортному утриманню.
Світлодіодне підсвічування для роботи в недостатньо освітлених місцях.
POWER FOR ALL: один акумулятор і зарядний пристрій для всієї системи інструментів для Home&Garden.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна виробник — Угорщина
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: дрель-шуруповерт
Тип двигуна — щітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 1.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 430 / 0 – 1630 об/хв
Максимальний крутний момент — 40 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20
Діаметр патрона: 1.5 – 13 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 30 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 13 мм
Діаметр шурупа — 8 мм
Рівень звукового тиску — 77 дБ
LED подсветка – да
LED-підсвітка індикації заряду — немає
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання швидкості — так
Наявність удару — немає
Вага — 1.3 кг (з акумулятором)
Габаритні розміри: 180x57x214 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 18V-40 (АКБ + ЗП)
Акумулятор PBA 18V 1.5 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій для AL 18V-20 — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ачас А·год |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 – 430 / 0 – 1630 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), Зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
