
Мультиперфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick (600697500)
13 343 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600697500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Мультиперфоратор із 4 функціями: Буріння, свердління на двох швидкостях і довбання
Metabo Quick: швидка заміна ударостійкого патрона SDS-Plus на швидкозатискний патрон для свердління деревини та металу
Електроніка Vario (V) — керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу
Регулювальне колесо для встановлення числа обертів і ударів
Двошвидкісний редуктор: дві швидкості свердління для ефективної роботи в деревині та металі
Двигун Metabo Marathon із захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
Потужний ударний механізм, прецизійно встановлений у корпусі з алюмінієвого сплаву: довговічний і надійний
Чудова ергономіка завдяки зміщенню центру ваги ближче до руки й оптимізованому контуру ручки
Перемикач, розташований знизу, захищений від пошкодження й пилу
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic: механічне від'єднання приводу під час блокування свердла для безпечної роботи
Фіксований вимикач для зручної роботи в постійному режимі
Кулькове з'єднання кабелю для максимальної свободи руху під час роботи
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — перфоратор
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Номінальна споживана потужність — 800 Вт
Максимальна кількість обертів на 1 швидкості: 0 — 1050 об/хв
Максимальна кількість обертів на 2 швидкості: 0 – 2500 об./хв
Кількість обертів за номінального навантаження — 790/1860 об/хв
Максимальна кількість ударів — 4200 уд./хв
Патрон — SDS-Plus
Максимальна енергія удару (EPTA) — 2.8 Дж
Максимальний діаметр свердління (бетон) — 26 мм
Максимальний діаметр свердління (сталь) — 13/6 мм
Максимальний діаметр свердління (коронка/цегла) — 68 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 32/28 мм
Діаметр затискної шийки — 50 мм
Ударне свердління в бетоні — 12.9 м/с2
Похибка вимірювання К: 2.4 м/с2
Довбання — 8.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 88 дБ(А)
Рівень звукової потужності (LwA): 99 дБ (А)
Похибка вимірювання К: 3 дБ(А)
Реверс – да
Наявність удару — так
Вага — 3.1 кг
Довжина кабелю — 4 м
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Мультиперфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick
Патрон перфоратора для приладдя з хвостовиком SDS-Plus
Швидкозатискний патрон для приладдя з циліндричним хвостовиком
Додаткова ручка з гумовим покриттям
Обмежувач глибини свердління
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі metaBOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 68 мм |
| Кількість обертів | 1150 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 5400 уд./хв |
| Комплектація | Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режим роботи | Безударний, Довбання, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Енергія удару | 2.3 Дж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 343 ₴




