
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12 (601036840)
4 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601036840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип: дрель – шуруповерт
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — LiPOWER
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 12 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Патрон — швидкозатискний
Діапазон затиску патрона: 1.0 - 10 мм
Число обертів холостого ходу: 1-тя швидкість: 0 - 360 об/хв
Число обертів холостого ходу: 2-тя швидкість: 0 - 1400 об./хв
Максимальний крутний момент (жорсткий) — 40 Нм
Максимальний крутний момент (м'який) — 17 Нм
Діапазон регулювання моменту: 0.5 - 5 Нм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 18 мм
Регулювання обертів — натисканням
Свердління металу: 3 м/с2
Похибка вимірювання K: 1.5 м/с2
Безударне загвинчування: 2.5 м/с2
Рівень звукового тиску: 64 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 75 дБ (А)
Похибка вимірювання K: 3 дБ(А)
LED – подсветка - да
Реверс — є
Наявність удару — немає
Вага — 0.84 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 12
Швидкозатискний патрон
Гачок для фіксації на поясі
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі MetaBox
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 450 об/хв,1600 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс metaBOX |
| Крутний момент | 45 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-HD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 777 ₴



