
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgecut 18V-50 (без АКБ і ЗП) (0600849K00)
6 594 ₴
- В наявності
- Код: 0600849K00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Bosch UniversalHedgecut 18V-50 — компактний інструмент для обрізання чагарників і живоплотів
Легка конструкція зі зручною ручкою дає змогу надійно утримувати кущоріз у руках.
Індикатор на верхній частині корпусу показує кількість заряду акумулятора.
Система антиблокування ножів запобігає заклиненню лез під час роботи.
Технічні особливості акумуляторного кущоріза Bosch UniversalHedgecut 18V-50:
Bosch UniversalHedgecut 18V-50 живиться від літій-іонного акумулятора 18 В (не входить до комплекту).
Шина обладнана гострими лезами з двох боків, великий крок між ножами дає змогу зрізати гілки завтовшки до 2 см.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — кущоріз
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Довжина леза — 50 см
Максимальна кількість ходів — 2800 хід/хв
Максимальний діаметр гілок — 20 мм
Крок зубців — 20 мм
Рівень звукового тиску: 58 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 83 дБ (А)
Вага — 2.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Габаритні розміри: 992х240х189 мм
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgecut 18V-50 (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Чохол для ножа
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина леза | 12 см |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | кабель MicroUSB, Картонне паковання, Ніж для трави, штанга |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 3.6 В В |
| Особливості | швидка зміна лез |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 594 ₴






