
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgePole 18 (АКБ і ЗП) (06008B3000)
10 542 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06008B3000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Bosch UniversalHedgePole 18 — зручний інструмент для обрізання чагарників і живоплотів.
Легка конструкція зі зручною телескопічною ручкою дає змогу надійно утримувати кущоріз у руках і діставати до гілок на великій висоті.
Косильна головка з можливістю повороту на 135° для ефективної роботи в різних положеннях.
Система антиблокування ножів запобігає заклиненню лез під час роботи.
Технічні особливості акумуляторного кущоріза Bosch UniversalHedgePole 18:
Bosch UniversalHedgePole 18 живиться від літій-іонного акумулятора 18 В 2.5 Ah.
Шина завдовжки 43 см обладнана гострими лезами з двох боків, великий крок між ножами дає можливість зрізати гілки завтовшки до 16 мм.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — кущоріз
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2.5 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Довжина ножиць для кущів — 43 см
Максимальна кількість ходів — 2200 хід/хв
Максимальний діаметр гілок — 16 мм
Крок зубців — 16 мм
Довжина телескопічної ручки: 210 – 260 см
Вага — 3.6 кг
Габаритні розміри паковання: 2600х200х160 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgePole 18 (АКБ і ЗП)
Акумулятор 18 В 2.5 Ah
Зарядний пристрій AL 18V-20
Ремінь
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина леза | 45 см |
| Довжина пристрою | 3.3 м |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Aкумулятор 1 шт., гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Поворотна головка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Крок зубців | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 542 ₴




