-14%

Акумуляторний тример Bosch UniversalGrassCut 18V-260 (АКБ і ЗП) (06008C1D03)
8 730 ₴
7 508 ₴
- В наявності
- Код: 06008C1D03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Bosch UniversalGrassCut 18V-260 має легку, продуману конструкцію для ефективного стриження та підрізання газонів.
V-подібна ручка забезпечує надійне утримання інструмента та роботу під різними кутами.
Завдяки телескопічній конструкції штанги, можна встановлювати необхідну довжину.
Похила головка 180° дає можливість підрізати краї газонів, а також працювати біля бордюрів і стін.
Завдяки системі IntelliFEED струна в котушці подається автоматично.
Bosch UniversalGrassCut 18V-260 живиться від літій-іонної батареї 18 В, місткістю 2 Ah.
Система 18V POWER FOR ALL ALLIANCE дає змогу використовувати акумулятори від різних виробників.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — тример
Тип тримера — акумуляторний
Клас — професійний
Тип привода — електричний
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Ширина скошуючи волосінню — 26 см
Розташування двигуна — нижнє
Кількість обертів — 7300 об/хв
Різальний елемент — волосінь (струна)
Максимальний діаметр волосіні — 1.6 мм
Тип штанги — пряма
Форма ручки: V-подібна
Подавання волосіні — напівавтоматична
Довжина штанги: 120 – 140 см
Маса (без приладдя) — 2.7 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 89 Lwa [дБ (A)]
Габаритні розміри — 1200х270х240 мм
Гарантія — 24 місяці
Сфери застосування:
Газон
Лужайки
Кустарники
Комплект постачання:
Акумуляторний тример Bosch UniversalGrassCut 18V-260
Акумулятор PBA 18V 2.0 Ah, 1 шт.
Зарядний пристрій AL 18V-20
Котушка з волосінню
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1160x280x320 мм |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., Зарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Штанги | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оснастка | Косильна головка |
| Особливості | поворотна косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 79.3 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 230 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 508 ₴





