-22%

Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-65 Professional у кейсі (АКБ і ЗП) (06019N3100)
10 434 ₴
8 100 ₴
- В наявності
- Код: 06019N3100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Акумуляторний ударний шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-65 — професійний інструмент для загвинчування шурупів і свердління сталі та деревини, цегляного мурування.
Виконує свердління в деревині діаметром 35 мм, у сталі 13 мм, у цегляній кладці в ударному режимі 13 мм
Компактний корпус і невелика вага роблять його ідеальним для роботи у вузьких і важкодоступних місцях.
Світлодіодна підсвітка для роботи темної пори.
Потужний безщітковий двигун забезпечує високу потужність і максимально підвищуючи ефективність роботи на будмайданчику
Металевий свердлильний патрон гарантує підвищену міцність і передавання крутного моменту під час будь-якої роботи
KickBack Control і вмикне прецизійне зчеплення забезпечують ідеальний контроль, підвищений захист майстра та інструмента
Повна сумісність з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 18V (система Professional 18V).
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: дрель-шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 550 / 0 – 2100 об./хв
Кількість ударів — 27000 уд./хв
Мінімальний крутний момент — 31 Нм
Максимальний крутний момент — 65 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20
Діаметр патрона: 1.5 – 13 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 35 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 13 мм
Діаметр свердління (цегла, бетон) — 13 мм
LED подсветка – да
LED-підсвітка індикації заряду — так
Тип патрона — швидкозатискний
Регулювання крутного моменту — так
Наявність удару — так
Рівень звукового тиску — 92 дБ (A)
Рівень звукової потужності — 103 дБ (A)
Похибка K = 5 дБ
Вага — 1.2 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-65 Professional
Акумулятор GBA 18V 2.0 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій GAL 18V-20 — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 150 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 – 550 / 0 – 2200 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 25 + 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 30000 уд./хв |
| Комплектація | Акумулятор ProCORE18V 8.0 Ah (2 шт.), додаткова бічна ручка, Зарядний пристрій GAL 1880 CV, Kейс,Модуль Bluetooth Low Energy GCY 42 |
| Крутний момент | 150 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴

