
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1600 HC Professional (без АКБ і ЗП) (06019M1000)
15 474 ₴
- В наявності
- Код: 06019M1000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Безщітковий двигун - збільшує термін служби інструменту, знижує нагрівання і підвищує ефективність роботи.
- Високий крутний момент забезпечує потужність для роботи з великими кріпленнями і затягування болтів на будівництві, в автомайстернях і промисловості.
- Режими роботи, що налаштовуються
- Функція Auto Bolt Release (ABR) - автоматично зупиняє інструмент у разі ослаблення гайки, запобігаючи її випадінню.
- Підтримка Connectivity - можливість під'єднання до смартфона через Bluetooth для налаштування та діагностики.
- Міцний корпус і захист від пилу/вологи (IP54) - забезпечує надійну роботу в складних умовах будмайданчика.
- Цей гайковерт належить до серії BITURBO.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Малайзія
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: гайковерт
- Тип живлення - від акумулятора
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Тип двигуна - безщітковий
- Напруга акумулятора - 18 В
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Діапазон регулювання крутного моменту, мін./макс., 1-й рівень - 600 Нм
- Діапазон регулювання крутного моменту, мін./макс., 2-й рівень - 1100 Нм
- Діапазон регулювання крутного моменту, мін./макс., 3-й рівень - 1600 Нм
- Швидкість холостого ходу (1-й рівень): 0 - 800 об/хв
- Швидкість холостого ходу (2-й рівень): 0 - 1300 об/хв
- Швидкість холостого ходу (3-й рівень): 0 - 1750 об/хв
- Налаштування крутного моменту - 3
- Частота ударів (1-й рівень): 0 - 1550 уд/хв
- Швидкість удару (2-й рівень): 0 - 2200 уд/хв
- Швидкість удару (3-й рівень): 0 - 2350 уд/хв
- Тримач інструменту - квадрат 3/4''
- Крутний момент відриву, макс - 1600 Нм
- Розміри упаковки: 270 x 288 x 109 мм
- Регулювання швидкості - так
- LED підсвічування - так
- Вага - 3.2 кг
Комплект поставки:
- Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1600 HC Professional
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Кліпса на пояс - 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 234х171х76 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2800 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3600 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), гайковерт, Зарядний пристрій, Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 180 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M14 |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм,1/4 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Гвинтоверт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | квадрат,Под биту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 474 ₴

