
Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LB 144 несамохідна (9707221-01)
15 499 ₴
- В наявності
- Код: 9707221-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna LB 144 — це компактна, легка та проста в керуванні бензинова газонокосарка, яка дає змогу зручно косити невеликі та середні газони. Вона обладнана системою мульчування BioClip® (комплект купується окремо), тобто трава нарізається на дрібні шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом. Центральне регулювання висоти косіння дає змогу швидко та легко налаштовувати висоту за допомогою одного важеля. Регульовані ручки забезпечують комфортне використання, а після завершення роботи ручку можна швидко скласти для зручного зберігання.
Переваги HUSQVARNA LB 144:
Компактний і легкий дизайн для зручного керування.
Система мульчування BioClip® забезпечує природне добриво.
Центральне регулювання висоти косіння для простого настроювання.
Регульовані ручки для комфорту під час роботи.
Швидке складання ручки для зручного зберігання.
Комплектація
Газонокосарка бензинова HUSQVARNA LB 144
Без комплекту для мульчування й заглушки BioClip®
Інструкція з експлуатації
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.2 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Висота стрижки, мін-макс | 25-75 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. ширина захоплення | 40 см |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | тканинний |
| Потужність | 1950 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.5 л.с |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 123 см3 |
| Об'єм резервуара | 50.0 л куб. м |
| Об'єм бака для олії | 0.5 л |
| Площа прибирання | 500 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Щаблі висоти стрижки | 10 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 499 ₴


