
Багатофункціональний інструмент Bosch Professional GOP 30-28 (0601237001)
11 232 ₴
- В наявності
- Код: 0601237001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний інструмент Bosch Professional GOP 30-28 — універсальний професійний інструмент для різання, фрезерування, розпилки, шліфування та шабріння. Зручний для роботи у важкодоступних місцях та над головою завдяки компактному і легкому корпусу. Підтримує насадки Starlock і Starlock Plus для ефективної передачі енергії від двигуна до оснащення з мінімальними втратами. Константна електроніка забезпечує підтримку обраної частоти коливань під навантаженням та холостого ходу.
Конструктивні особливості:
- Універсальний різак з настроюванням частоти коливань для роботи з деревиною, гіпсом, металом, пластмасою, плиткою, рубероїдом, ізоляційними матеріалами, килимовими покриттями, гумою, картоном та іншими матеріалами
- Компактний та легкий корпус для роботи у важкодоступних місцях
- Starlock та Starlock Plus — надійне кріплення насадок і ефективна передача зусилля
- Регулювання кількості коливань за допомогою коліщатка
- Збільшення темпу дії до 35% залежно від використовуваної оснастки
- Пиловідсмоктувальний пристрій для підключення пилососа при шліфуванні
- Заміну оснащення можна проводити за допомогою затискного гвинта та шестигранного штифтового ключа
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна походження: Малайзія
- Виробник: Bosch
- Тип: багатофункціональний інструмент (реноватор)
- Джерело живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Потужність двигуна: 300 Вт
- Частота коливань: 8 000 — 20 000 кол./хв
- Кут коливань (ліворуч/праворуч): 1.4°
- Тип кріплення: Starlock | Starlock Plus
- Регулювання обертів: так
- Підтримка обертів: немає
- Вага: 1.5 кг
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Багатофункціональний інструмент Bosch Professional GOP 30-28
- Пиляльне полотно PAIZ 32 APB
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна частота коливання платформи | 20000 кол/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), Зарядний пристрій, Кейс,ключ,полотно, Шліфліс |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Країна торгової марки | Германия |
| Клас | Професійний |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Частота колебаний | 5000 — 20000 кол./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 232 ₴



