
Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 28x400x460 мм (D-16318)
808 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-16318
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 28x400x460 мм призначений для свердління бетонних стін, перекриттів без арматури та цегляної кладки. Міцне сверло з двома різальними гранями з твердого сплаву забезпечує довговічність, а спіральне відведення пилу запобігає забиванню основи отвору та полегшує проходження матеріалу. Центрувальне вістря ≤ 10 мм гарантує точне та продуктивне свердління. TCT-голівка виготовлена відповідно до DIN 8039.
Конструктивні особливості:
- Міцне сверло з двома різальними гранями з твердого сплаву
- Спіральне відведення пилу забезпечує чистоту отвору та полегшує проходження матеріалу
- Технологія паяння підвищує міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління
- Центрувальне вістря ≤ 10 мм для точного та продуктивного свердління
- TCT-голівка виготовлена відповідно до DIN 8039
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Makita
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 460 мм
- Робоча довжина: 400 мм
- Діаметр: 28 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані, серія S2S
- Оброблювані матеріали: облицювальна цегла, бетон, камінь, будівельний бетонний блок, вапняна цегла, піщаник
Комплектація:
- Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 28x400x460 мм
- Поставка в пеналі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина робочої частини | 400 мм |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 400 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴

