
Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 16x250x310 мм (D-00309)
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: D-00309
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 16×250×310 мм — професійний інструмент для свердління з ударом бетонних стін, перекриттів неармованих та цегляного мурування. Міцне свердло з двома різальними гранями виготовлене з твердого сплаву. Пил виводиться по спіралі, основа отвору не забивається, що забезпечує швидке та легке проходження матеріалу. Технологія паяння підсилює міцність насадки та знижує вібрацію під час свердління. Центрувальне вістря ≤ 10 мм дозволяє точніше та продуктивніше свердлити отвори. TCT-голівка виготовлена відповідно до DIN 8039.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Makita
- Клас: професійний
- Тип: бур для бетону
- Сумісність: ударний перфоратор
- Загальна довжина: 310 мм
- Робоча довжина: 250 мм
- Діаметр: 16 мм
- Тип хвостовика: SDS-Plus
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані, серія S2S
- Оброблювані матеріали: облицювальна цегла, бетон, камінь, будівельний бетонний блок, вапняна цегла, піщаник
Комплектація:
- Бур для бетону Makita SDS-Plus Standard 16×250×310 мм
- Поставляється в пеналі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 250 мм |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 250 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

