
Ножиці болторізні з трубчастими ручками STANLEY 350 мм (1-17-750)
1 216 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-17-750
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці болторізні STANLEY з трубчастими ручками призначені для професійного використання. Відповідають вимогам стандарту GSA A-A-3047. Добре помітні на робочому майданчику завдяки яскраво-жовтим ручкам і чорним губкам. Ергономічні ручки із захистом стійкі до дії розчинників, забезпечуючи комфортну та безпечну роботу. Губки виготовлені з хромомолібденової сталі методом об'ємного штампування на молоті, що падає, що гарантує міцність і тривалий термін експлуатації. Інструмент ефективно перерізує сталевий стрижень Ø 10 мм (160 кг/мм²) при мінімальних зусиллях.
Конструктивні особливості:
- Трубчасті ручки для мінімальної ваги
- Ковані елементи конструкції для підвищеної міцності
- Запасні губки постачаються з гвинтами
- Захист ексцентрикові гвинтів від вивертання
- Ексцентрикові гвинти для швидкого і легкого регулювання губок
- Вибір із 2 варіантів губок: для різання врівень або із симетрично розташованими різальними крайками
- Губки з хромомолібденової сталі для тривалого терміну експлуатації
- Інструмент для професійного використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: STANLEY
- Клас: професійний
- Тип: ножиці
- Тип ножиць: болторізні
- Різновид ножиць: прямий
- Довжина: 350 мм
- Різання (Axial/Flush): F
- Різальна здатність 100 кг/мм²: 8 мм
- Різальна здатність 160 кг/мм²: 10 мм
- Вага: 1.22 кг
Комплектація:
- Ножиці болторізні з трубчастими ручками STANLEY 350 мм
- Без паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Різання арматури | Так |
| Різка троса | Так |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Вага | 1.22 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | арматурні |
| Призначення | прямий |
| Довжина пристрою | 350 мм |
| Товщина різу | 10 мм |
| Матеріал леза | Cr-Mo |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216 ₴


