
Зубило лопаточное с шестигранным хвостовиком Makita 125х400 мм (P-05717)
4 746 ₴
- В наличии
- Код: P-05717
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Конструктивні особливості та переваги:
- Аксесуар кріпиться до професійного обладнання, що забезпечує швидке та безпечне підключення.
- Відбійний молоток або перфоратор передає лопаточному зубилу максимальний крутний момент і силу удару для ефективного довбання різних будівельних матеріалів.
- Виготовлене із загартованої сталі для надійності, міцності та тривалого строку служби.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Японія
- Країна-виробник — Китай
- Виробник — Makita
- Клас — професійний
- Тип: зубило
- Тип зубила — лопаткове
- Сумісність: ударний перфоратор, відбійний молоток
- Загальна довжина — 400 мм
- Ширина робочої частини — 125 мм
- Тип хвостовика — шестигранний 28,6 мм (B-тип)
- Сумісність: HM1304B, HM1307CB, HM1801, HM1802, HM1810, HM1812
- Вага — 1,5 кг
Комплектація:
- Зубило лопаткове з шестигранним хвостовиком Makita 125х400 мм
- Постачається в блістері
Опис зубила Makita 125х400 мм (P-05717):
Лопаткове зубило Makita 125х400 мм із шестигранним хвостовиком — це професійний інструмент для роботи з ударними перфораторами та відбійними молотками. Завдяки високій міцності загартованої сталі та надійній конструкції аксесуар забезпечує максимальну ефективність під час демонтажу бетону, каменю та інших будівельних матеріалів.
Сфера застосування:
Зубило Makita використовується для демонтажних і будівельних робіт, включаючи руйнування бетонних конструкцій, цегляної кладки та каменю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Инструментальная сталь |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
| Ширина | 125 мм |
| Общая длина | 400 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Зубило |
| Тип | Пика |
| Предназначение | Для инструмента |
| Длина устройства | 350 мм |
| Состояние товара | Новый |
Информация для заказа
- Цена: 4 746 ₴

