
Шабельне полотно для металу METABO Demolition Metal S 920 CF 1.6 x 150 мм (5 шт.) (631992000)
851 ₴
- Готово до відправки
- Код: 631992000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Шабельне пиляльне полотно забезпечує рівні пропили в металі без зусиль.
Товстий матеріал (1.6 мм) забезпечує стабільність під час розбирання металу.
Крім того, геометрія зубців оптимізована для легкого, зручного різання зі зниженим рівнем вібрації.
Біметалеве полотно (біметал) призначене для різання сталі середньої міцності під час демонтажу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Швейцарія
Виробник — Metabo
Тип: пиляльне полотно
Призначення — для шабельних пил
Листовий метал, товстий: 4 - 10 мм
Труби, профілі Ø: 20 - 100 мм
Виготовлення зубців — розведені/фрезеровані
Проміжки між зубами: 2.5-3.2 мм
Крок зубців: 8 - 10 шт. на 1"
Загальна довжина — 150 мм
Ширина — 19 мм
Товщина — 1.6 мм
Матеріал полотна — BI-METAL
Абревіатура матеріалу полотна — BIM
Комплект постачання:
Шабельне полотно для металу METABO Demolition Metal S 920 CF 1.6 x 150 мм (5 шт.)
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 200 мм мм |
| Матеріал | BIM |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, кольоровий метал, м'які матеріали, м'яке дерево, Тверде дерево, чорний метал |
| Режим роботи | Прямий і акуратний |
| Стан товару | Новий |
| Тип патрона | U-подібний |
| Товщина матеріалу | 150 мм |
| Крок зубців | 1.8 - 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851 ₴
