
Біта Milwaukee SHOCKWAVE TX25 x 90 мм (1 шт.) (4932430883)
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932430883
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Система аксесуарів Shockwave Impact Duty™ ідеально підходить не тільки для робіт імпульсним гайковертом, це ідеальне рішення для будь-яких видів робіт з свердління та закручування.
- Геометрія Shock Zone - розроблена для гнучкості. Збільшує до 30-ти разів більше тривалість терміну служби і поглинає більш ніж 3-кратний крутний момент в порівнянні з іншими ударними бітами.
- Shock Zone зменшує тиск на наконечник насадки і знижує ризик поломки.
- Поєднання дизайну Shock Zone і спеціальної термообробки поглинають удари і роблять насадку більш еластичною.
- Компресійний кований наконечник забезпечує відмінну посадку в головку гвинта.
- Конструкційна сталь - спеціальна формула Milwaukee® робить насадки Shockwave більш стійкими до впливу ударів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна виробник - США
- Виробник - Milwaukee
- Клас - професійний
- Тип: біта
- Тип біти - одностороння
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Довжина біти - 90 мм
- Тип шліца – Torx (зірочка)
- Розмір біт: TX25
- Тип хвостовика – шестигранний Нех ¼" (6,35 мм)
Комплект поставки:
- Біта – 1 шт.
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | TX 25 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бита |
| Діаметр хвостовика | 6.35 мм |
| Номер/Розмір | TX25 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴

