
Диск пиляльний для дерева DeWALT CONSTRUCTION 165x20x30T (DT1935)
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT1935
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск DeWALT CONSTRUCTION призначений для інтенсивних будівельних робіт у найскладніших умовах експлуатації. Надзвичайно міцне полотно забезпечує швидке та впевнене розпилювання натуральної деревини, композитних матеріалів і опалубки. Диск ідеально підходить для виконання простих поперечних і поздовжніх пропилів гарної якості, поєднуючи високу продуктивність, зносостійкість і надійність при професійному використанні.
Конструктивні особливості:
- Надзвичайно міцне полотно для важких будівельних умов
- Призначений для швидкого різання деревини та композитних матеріалів
- Підходить для розпилювання деревини з цвяхами та опалубки
- Профіль зуба ATB для чистого та стабільного різу
- Ефективний для поперечних і поздовжніх пропилів
- Професійна серія CONSTRUCTION для інтенсивних робіт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: CONSTRUCTION
- Діаметр диска: 165 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Кількість зубів: 30
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: -10°
- Товщина полотна: 1,5 мм
- Ширина пропилу: 2,4 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: деревина, деревина з цвяхами
- Габаритні розміри паковання: 215×195×5 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT CONSTRUCTION 165x20x30T (DT1935)
- Поставка в блістерному пакуванні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 30 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.4 мм |
| Толщина диска | 1.5 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴


