
Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE 184x16x24T (DT10302)
1 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT10302
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE 184x16x24T (DT10302) призначений для точного та ефективного розпилювання деревини, фанери та МДФ. Вузький пропил оптимізований для акумуляторних ручних пил, забезпечує легке різання та знижене навантаження на інструмент.
Конструктивні особливості:
- Повторне заточування до 3 разів і дворазове збільшення терміну експлуатації
- Прорізи для компенсації розширення, заповнені полімером, знижують шум і вібрацію
- Вузький пропил, ідеально підходить для акумуляторних ручних пил
- Особливо гострі карбідні зубці знижують зношування
- Поліпшені кути заточування забезпечують довговічність
Технічні характеристики:
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: ELITE
- Діаметр диска: 184 мм
- Діаметр отвору: 16 мм
- Кількість зубів: 24
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: 18°
- Товщина полотна: 0.99 мм
- Ширина пропилу: 1.65 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: деревина, деревина зі цвяхами, фанера, МДФ
- Габарити упаковки: 240х230х15 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE 184x16x24T
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, Дерево, Фанера |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 184 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 0.99 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Країна торгової марки | Китай |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.65 мм |
| Толщина диска | 0.99 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Древесина с гвоздями, МДФ, Фанера |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴

