
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME 210x30x40T (DT20433)
1 654 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20433
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск по дереву DeWALT EXTREME 210x30x40T (DT20433) призначений для точної та чистової обробки деревини, фанери та МДФ. Використовується спільно з торцювальними пилами, забезпечуючи високий рівень безпеки, стабільність різу та знижений рівень шуму.
Конструктивні особливості та переваги:
- Застосовується спільно з торцювальними пилами
- Ультрагострі карбідні зубці нового покоління K10 C3 знижують ризик викидання матеріалу
- Збільшена кількість можливих переточувань подовжує термін служби диска
- Компенсаційні прорізи зменшують вібрацію та шум під час роботи
- Поліпшені кути заточування забезпечують чистий і точний різ
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: EXTREME
- Діаметр диска: 210 мм
- Діаметр посадкового отвору: 30 мм
- Кількість зубців: 40
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: 7°
- Товщина полотна: 1.8 мм
- Ширина пропилу: 2.6 мм
- Максимальна кількість обертів: 4800 об/хв
- Призначення: деревина / деревина з цвяхами / фанера / МДФ
- Габаритні розміри паковання: 272х253х10 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск по дереву DeWALT EXTREME 210x30x40T
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, Дерево, Фанера |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Деревина зі цвяхами, Дерево, МДФ, Фланера |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴
