EnerSol SKD-10EBAU - компактний дизельний генератор для енергопостачання в разі перебоїв або відключення електроенергії. Підходить для 1-фазного та 3-фазного підключення. Завдяки невеликим розмірам і колесам генератор можна зручно транспортувати по ділянці.
Призначення: застосовується як резервне джерело електроенергії в житлових будинках, дачах, офісах.
Переваги генератора EnerSol SKD-10EBAU:
- Якісний дизельний двигун EnerSol ES-1102F
- 230/400 В - робоча напруга
- 9 кВт - висока номінальна потужність
- Електростартер
- Цифровий мультиметр 3 в 1 для відображення напруги. частоти і мотогодин
- Ступінь захисту альтернатора IP 23M
- Вихід 12 В для заряджання акумуляторів
- Вбудований захист від перевантаження
- Датчик низького рівня масла
- Великий бак для палива об'ємом 25 л
- Автономність до 10 год завдяки споживанню всього 2.5 л/год
- Підготовлений до встановлення автоматики
Комплектація
- Генератор дизельний EnerSol SKD-10EBAU
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 111 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Вид пального | Дизель |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Час безперервної роботи | 8.0 ч годину |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Клас | Побутовий |
| Клас захисту | IP23M |
| Кількість фаз | одна |
| Комплектація | Картонне паковання, колиска — 2 шт., ручка |
| Модель двигуна | EnerSol ES-186FA |
| Потужність | 4.6 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 7 л. |
| Потужність максимальна 1ф | 5.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 4.6 кВт |
| Об'єм двигуна | 418 см3 |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Призначення | для дому, для гаража, для дачі, для квартири |
| Розміри | 73x50x64 см |
| Витрата палива | 1.56 л/год л/годину |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип встановлення | портативний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 999 ₴










