
Шліфувальна машина кутова Milwaukee AGV 15-150 XC (150 мм) (4933433250)
15 726 ₴
- В наявності
- Код: 4933433250
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Потужний двигун PROTECTOR-MOTOR з покриттям з епоксидної смоли і захистом обмотки Heavy Duty для збільшення терміну служби інструменту.
- Дуже компактна і тонка конструкція для зручного використання.
- Функція блокування лінії для запобігання автоматичного запуску після збою живлення.
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву.
- Запобіжна муфта для захисту користувача від травм в результаті віддачі.
- Нова інтегрована та інноваційна система зміни дисків FIXTEC™ без використання інструментів.
- Стійкий до розриву і швидкознімний захисний кожух без використання інструментів для швидкого регулювання.
- Антивібраційна бічна рукоятка для зменшення стомлюваності.
- Довгий і еластичний кабель
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна виробник - Чехія
- Виробник - Milwaukee
- Тип - УШМ
- Клас - професійний
- Джерело живлення - від мережі 230 В / 50 - 60 Гц
- Потужність - 1550 Вт
- Тип двигуна - щітковий
- Тип хвата - однією або двома руками
- Різьба шпинделя - М14
- Діаметр диска – 150 мм
- Максимальні оберти – 9000 об/хв
- Рівень шуму – 97.5 дБ
- Захист від повторного пуску – так
- Максимальна глибина різання – 44 мм
- Діаметр посадкового отвору – 22.23 мм
- Тип перемикача – повзунковий
- Плавний пуск – так
- Регулювання швидкості – ні
- LLO (з блокуванням) – так
- Довжина кабелю – 4 м
- Вага – 2.6 кг
Комплект поставки:
- Шліфувальна машина кутова Milwaukee AGV 15-150 XC (150 мм)
- Захисний кожух - 1 шт.
- Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт.
- Гайка – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.45 кг |
| Глибина різу | 33 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Кількість обертів | 2800-11500 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Антивібраційна бічна ручка, безключова гайка FIXTEC, гарантійний талон, Захисний кожух 125 мм, Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | Коригування перевертів |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 100 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 726 ₴


