
Шліфувальна машина кутова Milwaukee AGVKB 24-230 EKX DMS (230 мм) (4933471463)
18 756 ₴
- В наявності
- Код: 4933471463
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Потужна 2400 Вт велика кутова шліфувальна машина з вагою всього 5.9 кг для видатної продуктивності та зручності використання.
- Гальмівна система RAPIDSTOP™: зупиняє всі аксесуари на 50% швидше, ніж шліфувальні машини без гальмівної функції.
- Захисна муфта для захисту користувача від травм в результаті віддачі.
- Корпус двигуна, оснащений AVS, з 7-позиційною поворотною основною ручкою і додатковою бічною ручкою AVS для більш зручного використання і меншого навантаження на суглоби тіла.
- Функція блокування лінії для запобігання автоматичного запуску після збою живлення.
- Знімний пилозахисний екран для запобігання потрапляння сміття і продовження терміну експлуатації двигуна.
- М'який пуск для плавного запуску.
- Гайка фланця FIXTEC™ для швидкої і легкої заміни дисків.
- Безключовий захист для швидкого регулювання захисту без використання ключа.
- Зовнішня дверцята щітки для легкого доступу до щіток і швидкого обслуговування.
- Захист від перевантаження для запобігання перегріву.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна виробник - Чехія
- Виробник - Milwaukee
- Тип - КШМ
- Клас - професійний
- Джерело живлення - від мережі 230 В / 50 - 60 Гц
- Потужність - 2400 Вт
- Тип двигуна - щітковий
- Тип хвата - двома руками
- Різьба шпинделя - М14
- Діаметр диска – 230 мм
- Максимальні оберти: 6500 об/хв
- Рівень шуму – 103 дБ
- Захист від повторного пуску – так
- Максимальна глибина різання – 68 мм
- Діаметр посадкового отвору – 22.23 мм
- Тип перемикача – лопатковий
- Плавний пуск – так
- Регулювання швидкості – ні
- Захист від віддачі – так
- Антивібраційна система AVS – ні
- Функція блокування лінії – так
- Обертова основна рукоятка – так
- Час зупинки – 2 сек
- Довжина кабелю – 4 м
- Вага – 5.9 кг
Комплект поставки:
- Шліфувальна машина кутова Milwaukee AGVKB 24-230 EKX DMS (230 мм)
- Захисний кожух – 1 шт.
- Антивібраційна бічна рукоятка – 1 шт.
- Безключова гайка FIXTEC – 1 шт.
- Захисний екран від потрапляння металевих частинок у двигун – 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 2.0 кг |
| Глибина різу | 33 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м м |
| Кількість обертів | 11500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Антивібраційна бічна ручка, Вокова ручка, гарантійний талон, Захисний кожух 125 мм, Картонне паковання,ключ для диска |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 96.1 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 756 ₴







