
Шліфувальна машина пряма цангова акумуляторна Milwaukee M12 FDGS-422B (АКБ і ЗП) (4933471436)
20 021 ₴
- В наявності
- Код: 4933471436
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Перша бездротова пряма шліфувальна машина, яка забезпечує більшу потужність у порівнянні з пневматичними моделями.
- Найкращий у своєму класі розмір (довжина 262 мм) для роботи у важкодоступних місцях, а також відмінна мобільність і доступність.
- Має 3 режими регулювання швидкості та чутливий курок із змінною швидкістю, що забезпечує чудовий контроль.
- ДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій.
- Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятор REDLITHIUM™ і електронна система REDLINK PLUS™ забезпечують виняткову потужність, час роботи і довговічність.
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M12™.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Виробник - Milwaukee
- Клас - професійний
- Тип - шліфувальна машина
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип двигуна - безщітковий
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 12 В
- Тип кріплення акумулятора - обойма
- Діаметр цанги - 6/8 мм
- Платформа - М12
- Ємність акумулятора - 2 Ah / 4 Ah
- Швидкість без навантаження: 0 - 10000 / 0 - 15000 / 0 - 21000 об/хв
- Регулювання обертів – так
- Захист від випадкового включення – так
- Гальмо двигуна – так
- Антивібраційна система - так
- Діаметр диска – 50 мм
- Кількість режимів роботи – 2
- Рівень шуму – 79.2 дБ
- LED підсвічування – так
- Вага – 0.94 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Шліфувальна машина пряма цангова акумуляторна Milwaukee M12 FDGS-422B
- Акумулятор M12 B4 (4 Ah) – 1 шт.
- Акумулятор M12 B2 (2 Ah) – 1 шт.
- Зарядний пристрій Milwaukee C12 C – 1 шт.
- Цанга 6 мм – 1 шт.
- Цанга 8 мм – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в сумці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр цанги | 6 мм,8 мм |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість обертів | 0 - 5000 / 0 - 27500 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Макс. діаметр диска | 50 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Пряма |
| Рівень шуму | 91 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 021 ₴






