
Шліфувальна машина кутова безщіткова Milwaukee M18 FSAG125X-0 Ø125 мм (без АКБ і ЗП) (4933478701)
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 4933478701
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Продуктивність, аналогічна продуктивності шліфувальної машини потужністю 1200 Вт
- Зменшений розмір редуктора і менший кут нахилу слота для акумулятора — для кращого балансу і ергономіки в порівнянні з попередньою моделлю
- Антивібраційна бічна рукоятка для зниження вібрації
- Вбудована система FIXTEC™ для зміни круга без використання інструментів.
- Тонкий дизайн рукоятки.
- Знімний пилозахисний екран для запобігання потрапляння сміття, що подовжує термін служби двигуна.
- 125-міліметровий безключовий кожух для відмінної ріжучої здатності та швидкого регулювання кожуха без використання ключа.
- Функція блокування лінії для запобігання автоматичного запуску.
- ДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій.
- Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятор REDLITHIUM™ і електронна система REDLINK PLUS™ забезпечують видатну потужність, час роботи і довговічність
- Гнучка система акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Виробник - Milwaukee
- Тип - КШМ
- Клас - професійний
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип двигуна - безщітковий
- Кріплення акумулятора - слайдер
- Регулювання обертів - немає
- Тип хвата – однією / двома руками
- Різьба шпинделя – М14
- Діаметр диска – 125 мм
- Максимальні оберти: 0 - 8500 об/хв
- Діаметр посадкового отвору – 22.23 мм
- Рівень шуму – 93.7 дБ
- Функція блокування перемикача – так
- Функція повільного запуску – так
- Наявність гальма – ні
- Максимальна глибина різання – 33 мм
- Тип перемикача – повзунковий (з фіксацією)
- Вага – 2.6 кг
- Гарантія – 36 місяців
Комплект поставки:
- Шліфувальна машина кутова Milwaukee M18 FSAG125X-0 Ø125 мм
- Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
- Захисний кожух – 1 шт.
- Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт.
- Фланець - 1 шт.
- Гайка - 1 шт.
- Ключ - 1 шт.
- Захисний екран від попадання металевих частинок в двигун - 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 2.7 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 8500 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, хайка для безключової зміни диска, гарантійний талон, захистний екран, захисний кожух, Кейс |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Рівень шуму | 93.6 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






