
Апарат високого тиску з автоматичним барабаном для шланга Karcher HDS 8/18-4 CXA (1.174-928.0)
199 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.174-928.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HDS 8/18-4 CXA - це потужний 3-фазний апарат високого тиску з підігрівом води класу Compact, оснащений режимом eco!efficiency і режимом пари, а також автоматичним барабаном високого тиску Ultra Guard, довжиною 15 м.
Конструктивні особливості та переваги:
- Стійкий до подряпин і гладкий шланг високого тиску Ultra Guard з покриттям Teflon®.
- Автоматичний барабан для безпечної роботи та зручного зберігання 15-метрового шланга високого тиску Ultra Guard.
- Режим eco!efficiency забезпечує ефективну та екологічну експлуатацію апарату.
- Витрата палива та викиди CO₂ скорочуються на 20%.
- Система точного дозування миючого засобу з функцією промивання.
- Пістолет EASY!Force Advanced, який забезпечує комфортну роботу без втоми і зусиль на утримання.
- Тиск і об'єм води можна регулювати за допомогою регулятора Servo Control, розташованого між пістолетом і струменевою трубкою.
- Поворотна струменева трубка довжиною 1050 мм з нержавіючої сталі.
- Запатентоване сопло Kärcher забезпечує до 40% більшу ударну силу, в порівнянні з традиційними соплами.
- Проста в обслуговуванні система фільтрації води захищає насос від забруднень.
- Запобіжні клапани, а також захист від нестачі води і палива забезпечують безперебійну роботу апарату.
- Випробувана високоефективна технологія нагріву води, система пом'якшення води захищає нагрівальний змійовик від пошкодження внаслідок кальцифікації.
- Система SDS компенсує коливання і перепади тиску в системі високого тиску.
- Тримачі для зберігання кабелю живлення і шланга високого тиску.
- Інтегрований відсік для зберігання сопел.
- Інтегрований тримач струменевої трубки для зручного транспортування.
- Система точного дозування миючого засобу з функцією промивання.
- Легке і зручне наповнення бака.
- Дизайн «Jogger» з поліпшеною маневреністю, завдяки великим гумовим колесам і передньому поворотному колесу.
- Інтегрована система нахилу для легкого подолання перешкод, таких як сходи і бордюри.
- Ручки для простого транспортування і маневреності.
- Інтуїтивне управління за допомогою єдиного поворотного перемикача.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Німеччина
- Виробник - Karcher
- Тип - мийка
- Клас - професійний
- Вид струму (кількість фаз) (~) - 3
- Живлення - від мережі 380 В / 50 - 60 Гц
- Споживана потужність - 6.0 кВт
- Робочий тиск (бар/МПа): 30 - 180 / 3 - 18
- Максимальний тиск – 220 бар
- Максимальна продуктивність: 300 - 800 л/год
- Витрата дизельного палива при повному навантаженні – 5.2 кг/год
- Витрата палива в режимі eco!efficiency – 4.2 кг/год
- Довжина кабелю – 5 м
- Температура (при подачі 12°C) – мінімум 80°C – максимум 155°C
- Об'єм паливного бака – 15 л
- Вага з аксесуарами – 122.3 кг
- Габаритні розміри: 1260х650х920 мм
Оснащення:
- Довжина шланга високого тиску: 15 м
- Специфікація шланга високого тиску: DN 6, 250 бар
- Система еластичного демпфування (SDS)
- Вбудований автоматичний барабан для шланга високого тиску
- Автоматична система скидання тиску
- Інтегровані баки для палива і миючого засобу
Сфера застосування:
- Мийка автомобілів
- Очищення машин і механізмів
- Прибирання в майстернях
- Прибирання зовнішньої території
- Прибирання на СТО
- Очищення фасадів
- Очищення басейнів
- Очищення спортивних майданчиків
- Очищення в процесі виробництва
- Очищення виробничого обладнання
Комплект поставки:
- Апарат високого тиску з автоматичним барабаном для шланга Karcher HDS 8/18-4 CXA
- Пістолет: Пістолет EASY!Force Advanced
- Розпилювальна трубка: 1050 мм
- Потужне сопло
- Регулятор Servo Control
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 112 кг |
| Довжина шланга | 10 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | пістолет високого тиску, сопла, Трубка, шланг |
| Макс. тиск | 180 бар |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Латунь |
| Потужність двигуна | 6000 Вт |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Розміри | 1060х650х920 мм |
| Витрата води | 300 - 800 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 999 ₴









