
Рівень Milwaukee Slim Box (800 мм) (4932459092)
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 4932459092
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Компактний посилений алюмінієвий профіль
- 2 тверді, акрилові бульбашкові колби, ударостійкі та стійкі до УФ-випромінювання
- Точно фрезеровані поверхні гарантують точність вимірювань
- Колба з високим контрастом, легко очищається і добре видна
- Знімні торцеві заглушки високої щільності захищають корпус під час падінь
- Похибка до 0.029° (0.0005″, 0.5 мм/м) в робочому положенні
- Довічна гарантія на точність вимірювань
- Амортизуючі гумові заглушки
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Виробник – Milwaukee
- Технологія - Slim Box ™
- Клас – професійний
- Тип: рівень будівельний (бульбашковий)
- Довжина – 800 мм
- Рівень точності - ±0.5 мм/м
- Ударостійкі заглушки - так
- Вид з обох сторін – так
- Метрична шкала – ні
- Матеріал корпусу – алюміній
- Кількість капсул – 2
- Отвір для підвісу – є
- Магнітний – ні
- Кількість ручок – не передбачені
Комплект поставки:
- Рівень Milwaukee Slim Box (800 мм)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість колб | 2 |
| Робоча довжина | 200.0 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴



