
Стрем'янка одностороння GTM KMH0108BP алюмінієва, 8 сходинок 1770 мм (KMH0108BP)
6 323 ₴
- Готово до відправки
- Код: KMH0108BP
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KMH0108BP - компактна алюмінієва драбина у формі односторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 8 сходинок і максимальна висота до верхньої сходинок 177 см.
Переваги стрем'янки GTM KMH0108BP
- Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
- Велика верхня площадка з протиковзким профілем.
- Сходинки шириною 130 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою
- Підвищена міцність поверхні завдяки анодуванню сходинок і майданчика
- Дуга безпеки висотою 63 см
- Пластиковий органайзер на дузі для інструментів, витратних матеріалів або відра з фарбою вагою до 5 кг
- Текстильні розтяжки для фіксації драбини в робочому стані
- Протиковзні упори на ніжках зі збільшеною площею
- Витримує навантаження 150 кг без деформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота в складеному стані | 1.85 м |
| Висота до платформи | 109 см |
| Кількість секцій/сходин | 1*5 |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Загальна кількість ступенів | 5 |
| Особливості | дуга безпеки, пластикикова поличка |
| Розмір профілю | 40*20 мм |
| Розміри | 185x46x13 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Драбина одностороння |
| Ширина | 46 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 323 ₴





