
Рівень магнітний Milwaukee I-Beam 600 мм (4932478565)
2 142 ₴
- В наявності
- Код: 4932478565
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Легка вага та посилена лита конструкція з алюмінію
- 3 тверді, акрилові бульбашкові колби, ударостійкі та стійкі до УФ випромінювання
- Точно фрезеровані поверхні гарантують точність вимірювань
- Колба з високим контрастом, легко очищається і добре видна
- Знімні торцеві заглушки високої щільності захищають корпус під час падінь
- Похибка до 0.029° (0.0005″, 0.5 мм/м) в робочому положенні
- Розмітка на колбі для визначення кута нахилу 1° і 2°.
- Амортизуючі гумові заглушки
- Надпотужні рідкоземельні магніти, подвійна сила зчеплення з поверхнею
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Виробник – Milwaukee
- Технологія - I-Beam
- Тип: рівень будівельний (бульбашковий)
- Довжина – 600 мм
- Рівень точності - ±0.5 мм/м
- Ударостійкі заглушки - так
- Вид з обох сторін – так
- Метрична шкала – ні
- Матеріал корпусу - алюміній
- Кількість капсул - 3
- Отвір для підвісу - є
- Магнітний - так
- Кількість ручок - 1
Комплект поставки:
- Рівень магнітний Milwaukee I-Beam 600 мм
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 кг |
| Кількість колб | 2 |
| Робоча довжина | 600 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Точність приладу | 5 мм/м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴




